logo-cb-duze

Solidne hale stalowe od CB Panel System – o firmie

Poznaj naszą działalność

Firma CB Panel System działa na rynku od ponad 25 lat jako generalny wykonawca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. W ofercie mamy solidne hale stalowe i hale żelbetowe (budowa hal przemysłowych, handlowych, magazynowych, sportowych, chłodni, a także budowa budynku biurowego, itp.). Nasi pracownicy – menadżerowie, projektanci i osoby czuwające nad realizacją poszczególnych zadań pomagają inwestorom na każdym etapie realizacji zlecenia.

Przez lata działalności na polskim rynku zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni i docenieni. Zachęcamy do zapoznania się z dyplomami, które publikujemy w poniższej galerii. Jesteśmy rzetelną firmą, z którą warto nawiązać współpracę – gwarantujemy solidne wykonanie każdego powierzonego nam zlecenia.

Nasza pozostała oferta

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych paneli dachowych, w tym paneli dachowych w łuku oraz paneli ściennych w kilku rodzajach, rynien ciągłych oraz systemowych obróbek blacharskich do lekkiej obudowy ścian i dachu. Stworzyliśmy własny zakład produkcji ślusarki i konstrukcji aluminiowych w systemie CB Aluminium (fasady, elewacje wentylowane, okna, drzwi, witryny, ogrody zimowe, balustrady, i inne).

Oferujemy też systemy izolacji przeciwwodnych wykonanych z membrany EPDM do izolacji dachów płaskich i w systemie tzw. odwróconym, dachów „zielonych” i tarasów oraz zbiorników wodnych.

Nagrody i certyfikaty