logo-cb-duze

CB Panel System Spółka z o.o.

CB Panel System jest firmą ogólnobudowlaną z wieloletnim doświadczeniem – działa na rynku od 1992 roku. Firma poleca usługi w zakresie generalnego wykonawstwa wszelkich obiektów budowlanych w lekkiej konstrukcji stalowej (hal przemysłowych, obiektów biurowych, handlowych, magazynowych, sportowych, chłodni, itp.).

CB Panel System dostarcza i montuje różnego typu przeszklenia z poliwęglanu komorowego, świetliki dachowe, klapy dymowe, instalację odgromową, itp. W swojej ofercie firma posiada również system izolacji przeciwwodnych wykonanych z membrany EPDM i TPO firmy Carlisle (USA) do jednowarstwowej izolacji dachów płaskich, np. jako izolację dachów balastowych (ze żwirem), dachów zielonych, tarasów, również w systemie tzw. „odwróconym”.

Business Centre Club

CB Panel System Sp. z o.o. od roku 2000 jest członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.

Kadra

Wykwalifikowana kadra menedżerska, projektowa, wykonawcza oraz nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe umożliwia przeprowadzenie Inwestorów przez cały proces budowlany – od koncepcji, przez komplet dokumentacji, po moment oddania obiektu do użytkowania.

Produkcja

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych paneli dachowych oraz ściennych w kilku rodzajach, rynien ciągłych oraz systemowych obróbek blacharskich do lekkiej obudowy ścian i dachu. Posiadamy własny zakład produkcji ślusarki i konstrukcji aluminiowych w systemie CB Aluminium.

Nagrody i certyfikaty