logo-cb-duze

Budowa hal żelbetowych, budowa hal stalowych – o firmie

Poznaj naszą działalność

CB Panel System jest firmą ogólnobudowlaną z wieloletnim doświadczeniem – działa na rynku od ponad 25 lat jako generalny wykonawca, jak również jako producent paneli dachowych i ściennych. Polecamy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa konstrukcji stalowych lekkich oraz wykonanych z prefabrykatów żelbetowych (budowa hal przemysłowych, handlowych, magazynowych, sportowych, chłodni, a także budowa budynku biurowego, itp.).

Wykwalifikowana kadra menedżerska, projektowa, wykonawcza oraz nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe umożliwia przeprowadzenie inwestorów przez cały proces budowlany: od koncepcji, przez komplet dokumentacji, po moment oddania obiektu do użytkowania.
Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych paneli dachowych, w tym paneli dachowych w łuku oraz paneli ściennych w kilku rodzajach, rynien ciągłych oraz systemowych obróbek blacharskich do lekkiej obudowy ścian i dachu. Posiadamy własny zakład produkcji ślusarki i konstrukcji aluminiowych w systemie CB Aluminium (fasady, elewacje wentylowane, okna, drzwi, witryny, ogrody zimowe, balustrady, i inne).
W swojej ofercie posiadamy też systemy izolacji przeciwwodnych wykonanych z membrany EPDM do izolacji dachów płaskich i w systemie tzw. odwróconym, dachów „zielonych” i tarasów oraz zbiorników wodnych.

Nagrody i certyfikaty