logo-cb-duze

CB Panel System Spółka z o.o.

CB Panel System jest firmą ogólnobudowlaną z wieloletnim doświadczeniem – działa na rynku od 1992 roku. Polecamy usługi w zakresie GENERALNEGO WYKONAWSTWA wszelkich obiektów budowlanych w lekkiej konstrukcji stalowej oraz wykonanej z prefabrykatów żelbetowych (budowa hal przemysłowych, obiektów biurowych, handlowych, magazynowych, sportowych, chłodni, itp.). Wykwalifikowana kadra menedżerska, projektowa, wykonawcza oraz nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe umożliwia przeprowadzenie Inwestorów przez cały proces budowlany: od koncepcji, przez komplet dokumentacji, po moment oddania obiektu do użytkowania.

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych paneli dachowych oraz ściennych w kilku rodzajach, rynien ciągłych oraz systemowych obróbek blacharskich do lekkiej obudowy ścian i dachu. Posiadamy własny zakład produkcji ślusarki i konstrukcji aluminiowych w systemie CB Aluminium (fasady, elewacje wentylowane, okna, drzwi, witryny, ogrody zimowe, balustrady, i inne).

W swojej ofercie posiadamy też systemy izolacji przeciwwodnych wykonanych z membrany EPDM do izolacji dachów płaskich i w systemie tzw. odwróconym, dachów „zielonych” i tarasów oraz zbiorników wodnych.

Nagrody i certyfikaty